نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تموم کردن رابطه...!!!

433
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation تموم کردن رابطه...!!!

سلام
    من 1 سال با یه آقا پسری دوست بودم اخلاقش خوب بود و خیلی هم حرف ازدواج میزد
    با اینکه خیلی خیلی خوب بود ولی بعضی از معیارای من واسه ازدواج نداشت منم دوسش داشتم ولی خیلی دودل بودم چی کار کنم قبول کنم یا زودتر تموم کنم
    تا اینکه تصمیم گرفتم و باهاش صحبت کردم و گفتم من دیگه نمیتونم به این رابطه ادامه بدم و ما باهم فرق داریم و رابطه ای که آینده اش مشخص نیس به نفعه که زودتر تموم شه تا بیشتر از این وابستگی پیش نیاد.
    ولی با این حرفم دلشو شکستم خیلی ...
    گفت" باشه تموم میکنیم ولی هیچ وقت نمیبخشمت در حقم خیلی بدی کرد من خیلی دوست داشتم"
    و اون فک میکنه من دارم بهش خیانت میکنم و این عذابم میده که در موردم فکر بد میکنه براش توضیح دادم پای هیشکی درمیون نیس دیگه نمیدونم باور کرد یا نه!!
    آخه ما تو اوج خوبی تموم کردیم اصلا باهم دعوا نداشتیم
    خیلی دوسم داره حتی خواست واسه بار آخر من ببینه وقتی همو دیدیم فقط اشک میریخت.
    حس عذاب وجدان دارم .. دارم روانی میشم ، کارم شده فقط گریه گریه گریه
    حتی خواستم دوباره برگردم پیشش ولی نمیدونم کاره درستیه یا نه !!!
    ولی میترسم برگردم باز پشیمون بشم
    اصلا نمیدونم چی کار کنم ، حالم اصلا خوب نیس
    خواهشا کمکم کنین شرایطم اصلا خوب نیس ....
    من کار اشتباهی کردم؟؟!!! میترسم آهش گریبانمو بگیره از طرفی منم خیلی واسش ناراحتم آخه واقعا منو دوس داش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تموم کردن رابطه...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط پانیا نمایش پست ها
    سلام
    من 1 سال با یه آقا پسری دوست بودم اخلاقش خوب بود و خیلی هم حرف ازدواج میزد
    با اینکه خیلی خیلی خوب بود ولی بعضی از معیارای من واسه ازدواج نداشت منم دوسش داشتم ولی خیلی دودل بودم چی کار کنم قبول کنم یا زودتر تموم کنم
    تا اینکه تصمیم گرفتم و باهاش صحبت کردم و گفتم من دیگه نمیتونم به این رابطه ادامه بدم و ما باهم فرق داریم و رابطه ای که آینده اش مشخص نیس به نفعه که زودتر تموم شه تا بیشتر از این وابستگی پیش نیاد.
    ولی با این حرفم دلشو شکستم خیلی ...
    گفت" باشه تموم میکنیم ولی هیچ وقت نمیبخشمت در حقم خیلی بدی کرد من خیلی دوست داشتم"
    و اون فک میکنه من دارم بهش خیانت میکنم و این عذابم میده که در موردم فکر بد میکنه براش توضیح دادم پای هیشکی درمیون نیس دیگه نمیدونم باور کرد یا نه!!
    آخه ما تو اوج خوبی تموم کردیم اصلا باهم دعوا نداشتیم
    خیلی دوسم داره حتی خواست واسه بار آخر من ببینه وقتی همو دیدیم فقط اشک میریخت.
    حس عذاب وجدان دارم .. دارم روانی میشم ، کارم شده فقط گریه گریه گریه
    حتی خواستم دوباره برگردم پیشش ولی نمیدونم کاره درستیه یا نه !!!
    ولی میترسم برگردم باز پشیمون بشم
    اصلا نمیدونم چی کار کنم ، حالم اصلا خوب نیس
    خواهشا کمکم کنین شرایطم اصلا خوب نیس ....
    من کار اشتباهی کردم؟؟!!! میترسم آهش گریبانمو بگیره از طرفی منم خیلی واسش ناراحتم آخه واقعا منو دوس داش

دوست عزیز هر کسی وارد چنین روابطی میشه باید بدونه یک رابطه آزمون و خطا رو شروع کرده و ممکنه در هر مرحله ای چنین اتفاقی بیفته

شما هنوز وارد یک رابطه رسمی و قانونی نشدید پس در مرحله شناخت بودید پس نباید عذاب وجدان داشته باشید

نه آهی از ایشون شما رو میگیره و نه خدایی به شما خشم خواهد گرفت

شما بر اساس معیارهای خودتون عمل کرده و انتخاب کردید که چه تصمیمی برای زندگیتون بگیرید

بهتره حالا که کات کردید کامل و قاطع اینکارو بکنید تا ایشون هم تکلیفش روشن بشه

رفتن و برگشتن شما بیشتر به خیانت شبیه چون تصمیم گیری رو برای هر دوی شما سخت میکنه

آرام باشید و بدونید که اگر ازدواجی سر میگرفت و شما و ایشون معیارهای متضادی داشتید چندین سال دیگه همین جدایی باید

در راهروهای دادگاه اتفاق میفتاد پس از این مورد تجربه بگیرید و در انتخاب خودتون دقت بیشتری کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد